Darbotvarkė

2023 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
2023-02-28

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Marius Švaikauskas ir generalinio direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius dalyvaus vidiniuose pasitarimuose.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis išvykęs į komandiruotę Varšuvoje, Lenkijos Respublika.

2023-02-27
14.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinio direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius ir Turto ir veiklos valdymo departamento direktorius Andrej Karšul dalyvaus nuotoliniame susitikime su Tauragės r. sav. atstovais.

2023-02-24
8.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Marius Švaikauskas ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos skyrių vadovais.

2023-02-23

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos valdybos posėdyje.

2023-02-22
10.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su AB „Litgrid“ atstovais.

13.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su VILNIUS TECH ir asociacijos atstovais.

13.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Turto ir veiklos valdymo departamento direktorius Andrej Karšul dalyvaus susitikime su Klaipėdos r. sav. atstovais.

15.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus susitikime su  AB „Eurovia Lietuva“ atstovais.

2023-02-21
9.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Viešųjų pirkimų skyriaus vadovas Vitalis Poškevičius dalyvaus susitikime su Viešųjų pirkimų tarnybos atstovais.

15.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotolinėje konferencijoje CEDR WG Performance of Road Network Web Meeting.

2023-02-20

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus vidiniuose pasitarimuose.

2023-02-17
8.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos skyrių vadovais.

11.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovė Aušra Ramoškaitė, kartu  su Susisiekimo ministerijos atstovais, lankosi Kaune.

2023-02-15
9.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame susitikime su AB “Kauno tiltai” atstovais.

13.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotoliniame susitikime su Krašto apsaugos ministerijos ir Susisiekimo ministerijos atstovais.

13.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius dalyvaus susitikime Susisiekimo ministerijoje.

2023-02-14
10.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas dalyvaus nuotoliniame susitikime su AB „HISK“ atstovais.

11.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius dalyvaus nuotoliniame susitikime su Viešųjų pirkimų tarnybos atstovais.

12.00 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus nuotolinėje konferencijoje CEDR Webinar: Dual-use civilian military road infrastructur.

2023-02-13
13.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius dalyvaus susitikime su Šilalės r. sav. atstovais.

2023-02-10
8.30 val.

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Remigijus Lipkevičius ir Transporto infrastruktūros planavimo ir inovacijų departamento direktorius Aivaras Vilkelis dalyvaus susitikime su AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos skyrių vadovais.