• Pradžia
  • >
  • Dėl projekto „Kelias Vilnius‒Utena“

Dėl projekto „Kelias Vilnius‒Utena“

2016 05 20
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (toliau – Kelių direkcija) informuoja, kad 2016 m. gegužės 23–24 d. Kelių direkcijoje viešės tarptautinių finansinių institucijų atstovai, kurie išreiškė norą susipažinti su viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Kelias Vilnius‒Utena“ įgyvendinimo galimybėmis, taip pat apžiūrėti kelią A14 Vilnius–Utena, kuriame bus įgyvendinamas projektas.
Kelių direkcija informuoja, kad, atsižvelgiant į suinteresuotų organizacijų pareikštą pageidavimą, susipažinti su kelio būkle projekto įgyvendinimo vietoje galima pirmadienį, gegužės 23 d. 14 val. Jei bus daugiau pageidaujančių susipažinti su projekto įgyvendinimo vieta, po dviejų savaičių (preliminariai birželio 6 d.) gali būti organizuojama dar viena apžiūra.
Kelių direkcija primena, kad visa aktuali informacija apie projektą skelbiama šiose nuorodose:
ir informuoja visas suinteresuotas institucijas, įmones ir kitus subjektus, kad iki viešojo pirkimo pradžios galima pateikti klausimus ar pastabas dėl šio viešojo ir privataus sektorių partnerystės projekto „Kelias Vilnius‒Utena“, į kuriuos Kelių direkcija pagal galimybes stengsis atsakyti kuo greičiau. Atsakymai bus pateikti anksčiau minėtose nuorodose.
Dėl apžiūros ir kitais klausimais prašome kreiptis į  Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos Finansinės paramos projektų administravimo skyriaus vedėjo pavaduotoją Kastytį Grigą tel. (8 5) 232 9654 arba el. paštu  arba bendruoju el. paštu .
LAKD inf.