• Pradžia
  • >
  • Lietuvos automobilių kelių direkcija turi naują Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovę

Lietuvos automobilių kelių direkcija turi naują Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovę

2023 09 06

Rugsėjo 4 d. Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovės pareigas pradėjo eiti Jolita Orentaitė. Ji bus atsakinga tiek už vidinę, tiek už išorinę organizacijos komunikaciją, švietimo veiklos, susijusios su eismo saugumu, organizavimą, tarptautinių ryšių koordinavimą ir kt.

„Šiuo metu LAKD sparčiai žengia transformacijos keliu. Pokyčių laikotarpis visada yra sudėtingas, o jo metu komunikacija įgauna dar didesnę vertę. Šis karjeros posūkis ir galimybė prisijungti prie sparčiai besiplečiančios ambicingų profesionalų komandos – reikšmingas įvertinimas. Tikiuosi, jog mano sukaupta patirtis ir noras nueiti ne vieną papildomą mylią, pokyčių metu bus naudingas ne tik į įmonės transformaciją įtraukiant visus darbuotojus, bet ir LAKD pokyčius aiškiai bei patraukliai pristatant visuomenei“, – apie prisijungimą prie LAKD sako J. Orentaitė.

Anot Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vadovės, organizacijos komunikacijoje privalo aiškiai atsispindėti ir organizacijos strateginiai tikslai – šią taisyklę jį taiko tiek planuodama komunikacijos veiksmus, tiek juos įgyvendindama.

Patirtį komunikacijos srityje J. Orentaitė įgijo dirbdama tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Pastaruosius kelerius metus ji dirbo bendrovėje „Vilniaus vandenys“, kurioje buvo atsakinga už išorinę įmonės komunikaciją, į aplinkos tausojimą nukreiptas bei viešinimo kampanijas.