• Pradžia
  • >
  • Lietuvos automobilių kelių direkcijoje darbą pradeda nauja Teisės skyriaus vadovė

Lietuvos automobilių kelių direkcijoje darbą pradeda nauja Teisės skyriaus vadovė

2023 07 26

AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos Teisės skyriaus vadovės pareigas pradėjo eiti Viktorija Semionova. Ji bus atsakinga už skyriui keliamų uždavinių įgyvendinimą, bendrovės atstovavimą teismuose ir kitose institucijose, bendrovės procesinių dokumentų bei sutarčių rengimą, bendrovės darbuotojų konsultavimą teisiniais klausimais ir kt.

„Lietuvos automobilių kelių direkcija šiuo metu jau įgauna pagreitį veiklą vykdydama kaip akcinė bendrovė. Viena iš mūsų prioritetinių krypčių – bendradarbiavimo su partneriais, tiekėjais ir kitomis interesų grupėmis stiprinimas, vieningo partnerystės modelio kūrimas. Viktorijos sukaupta darbo patirtis, siekiant išvengti daug laiko ir finansinių resursų kainuojančių teisinių ginčų su rangovais, leis prisidėti prie organizacijos veiklos efektyvinimo, taikyti gerosios valdysenos praktikas“, – sako Lietuvos automobilių kelių direkcijos generalinis direktorius Marius Švaikauskas.

V. Semionova yra sukaupusi daugiau nei 15 metų teisinio darbo patirtį dirbant privačiose ir viešojo sektoriaus įmonėse, advokatų profesinėse bendrijose. Pastaraisiais metais buvo atsakinga už AB „Lietuvos geležinkeliai“ įmonių grupės įmonių teisių ir interesų atstovavimą ir gynimą Lietuvoje ir užsienyje.

Naujoji Lietuvos automobilių kelių direkcijos Teisės skyriaus vadovė yra įgijusi Europos Sąjungos teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, devynerius metus vykdė akademinę veiklą – dėstė Mykolo Romerio Universiteto Tarptautinės ir Europos Sąjungos teisės katedroje.

„Prisijungiu prie komandos tokiu metu, kai bendrovė išgyvena naują raidos etapą, o tai puiki terpė visiems esamiems ir būsimiems komandos nariams realizuoti save ir atskleisti savo turimą potencialą. Tikiu, kad mano sukaupta vadovavimo ir teisinio darbo patirtis, orientuota į santykių su rangovais subalansavimą, leis prisidėti prie komandai keliamų tikslų įgyvendinimo – sukurti kokybiškai ir vertybiškai naują bendrovę, teikiančią aiškią grąžą valstybei ir visuomenei.

Nuo š. m. sausio 2 d. Kelių direkcija pertvarkyta iš valstybės įmonės į akcinę bendrovę. Pakeitus juridinį statusą, bendrovei atsirado galimybė greičiau priimti sprendimus, veikti efektyviau, lanksčiau ir pažangiau, reaguoti į rinkos teikiamas galimybes, sparčiau įgyvendinti strateginius projektus.

Kelių direkcija valdo 21 tūkst. km valstybinės reikšmės kelių. Kelių direkcijos misija – kurti ir užtikrinti visuomenei saugų, patogų, draugišką aplinkai ir išmanų susisiekimą Lietuvos keliais.