• Pradžia
  • >
  • Pasodinta antroji „Saugaus eismo giraitė“

Pasodinta antroji „Saugaus eismo giraitė“

2016 04 27
Balandžio 22 dieną Pakiršinio kaime (Baisogalos seniūnija, Radviliškio rajonas) vyko „Saugaus eismo giraitės“ sodinimo akcija. Ją inicijavo Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (LAKD) ir Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga. Ąžuoliukus sodinti buvo pakviestos visos Lietuvos kaimo bendruomenės, kurios ne vienerius metus aktyviai dalyvauja projekte „Eismo saugumas bendruomenėse“.
Nors oras nelepino, susirinkę plušo net išsijuosę – pasodinta daugiau kaip 60 ąžuoliukų, skirtų kiekvienai Lietuvos savivaldybei.
Susirinkusius į gražią akciją pasveikino LAKD Tarptautinių ryšių ir komunikacijos skyriaus vedėja Eglė Nemanytė, Radviliškio rajono savivaldybės mero pavaduotojas Kazimieras Augulis, Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos pirmininkė Guoda Burokienė, Baisogalos seniūnas Romas Kalvaitis.
K. Augulis pasidžiaugė, kad Lietuvos bendruomenės aktyviai dalyvauja saugaus eismo konkursuose, primena kelių eismo taisykles suaugusiems ir ugdo jaunąją kartą. „Tikiuosi, kad po tokių projektų ir konkursų ąžuoliukų žuvusiems keliuose sodinsime vis mažiau, o saugaus eismo giraičių Lietuvoje bus vis daugiau“, – sakė K. Augulis.
Ši „Saugaus eismo giraitė“ jau antra Lietuvoje. Pirmoji pasodinta pernai Gruzdiškėse, Raseinių rajone, šalia regioninio kelio Raseiniai–Baisogala.
Kasmet Lietuvos gyventojų bendruomenės kviečiamos prisijungti prie projekto „Eismo saugumas bendruomenėse“ ir aktyviai dalyvauti jo veiklose. Daugiau apie projektą sužinoti galite čia: http://www.eismosaugumasbendruomenese.lt/apie-projekta.