• Pradžia
  • >
  • Tikslinama informacija dėl eismo organizavimo pakeitimų ties IX fortu: nuovaža uždaroma nebus

Tikslinama informacija dėl eismo organizavimo pakeitimų ties IX fortu: nuovaža uždaroma nebus

2024 05 13

Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ informuoja, kad Kaune, kelyje ties IX fortu, atliekami eismo organizavimo pakeitimai. Kadangi šioje vietoje siekiama padidinti eismo saugumą ir sumažinti pavojingų situacijų kelyje skaičių, joje bus įrengtas naujas kelio ženklinimas.

Įgyvendinus kelio ženklinimo pakeitimus, nuovaža ties IX fortu uždaroma nebus, į ją bus galima patekti pro jungiamąjį kelią (žr. pridedamą schemą).

Anksčiau šioje vietoje į nuovažą buvo galima patekti ir nusukant nuo kelio Kaunas–Marijampolė–Suvalkai, tačiau dėl fiksuojamų pavojingų situacijų kelyje skaičiaus, šio sprendimo nuspręsta atsisakyti. Taip pat, jau artimiausiu metu, siekiant sumažinti transporto spūstis, prie prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ bus atidaryta ir papildoma eismo juosta.

Šiuo metu minėtoje nuovažoje yra įgyvendinami eismo organizavimo pakeitimai: buvo įrengti nauji kelio ženklai, nuvalytas senas dangos ženklinimas. Artimiausiomis dienomis, vairuotojų patogumui, kelio danga bus ženklinama iš naujo, remiantis atnaujinta eismo organizavimo schema.

„Via Lietuva“ nuolat vertina valstybinės reikšmės keliuose esančią situaciją. Įmonės priimami eismo organizavimo sprendimai yra paremti atliktais tyrimais, ekspertų vertinimais, eismo saugumo patikrinimų rezultatais bei statistiniais duomenimis.